Hakkımızda

MSY Hakkında

MSY Yapı olarak 15 yıl önce kurduğumuz hayallerin, attığımız adımların gururunu bugün; atmış projemiz, iki bini aşkın konut satışımızla yaşıyoruz. Kaliteli ve modern yaşamı evlerimize, yaşamlarımıza getirmeyi amaçlıyoruz.

Yılların deneyimi ile müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını belirliyor, projelerimizde yaşamla uyumlu olmayı hedefliyoruz. Bu çabayla nitelikli, fonksiyonel, rahat ve güvenle yaşayabileceğiniz projeleri hayata geçiriyoruz.

Konforlu Yaşam

Bugüne dek hayalini kurduğumuz, planladığımız ve hedeflediğimiz projeleri yapabilmenin mutluluğu içerisinde yepyeni projelere yelken açıyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz, iyi konut inşa etmenin üstünde bütünüyle biryaşam konforu inşa etmek. Bu yaşam konforu ihtiyaçlarımızın ve hayallerimizin buluştuğu büyük projelerde hayat buluyor. MSY Yapı olarak müşterilerimize, geniş ve konforlu evlerin yanında; spor tesisli, yeşil alanlı, havuzlu ve aktiviteli bir hayat sunuyoruz.

Geleceğimizi Düşünüyoruz

Sunduğumuz yaşam konseptlerinde yediden yetmişe tüm aile bireylerini düşünüyoruz. Geleceğimizin emanetçileri çocuklarımız için girdiğimiz eğitim alanında; çağdaş eğitim kurumlarını hayata geçiriyoruz.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteden oluşan eğitim kurumlarımız için adımları atmaya başladık.