444 4 958

MSY PLUS Msy Plus bazı konsept projelerimizde bulunan misafir konuk evlerimiz ve anaokulumuzdur. Eviniz kaç oda olursa olsun Msy projelerinizde misafirlerinize özel otel konforundaki misafir konuk evlerimiz hizmetinize hazır! Dileğiniz zaman site yönetiminden rezervasyon yaptırıp, Msy Misafir Konuk evininin kapılarını misafirlerinize açabilirsiniz. BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

Proje Garantisi MSY yaptığı konutlarda,5 yıl garanti süresi vererek, dairelerinizde sonradan oluşacak problemlere karşı evinizi garantiye alır. Böylelikle siz sadece yeni evinizin tadını çıkartırken oluşabilecek sorunlar ile Msy Çözüm Merkezi ilgilenir. BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

MSY Kazanç Msy Ailesi olarak siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümenin ve kocaman bir aile olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Msy Kazanç yeni projelerimizde topraktan satın alma yapan müşterilerimize verdiğimiz %25 , %30 kar garantisidir. Siz de yeni evinizi alın, MSY projeleri ile kazancınızı garantileyin! BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

MSY Çözüm Ortağı Msy Yapı Çözüm Ortağı sistemimizde sizleri dinliyor, Msy Yapı’dan en kolay nasıl ev sahibi olursunuz tespit ediyor ve eski evinizi, arsanızı hatta araçlarınızı değerinde takas ile alıp, yerine yepyeni projelerimizden daireler veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yatırım için aldığı daireleri satıyor ve müşterilerimize birbirinden çeşitli çözümler sunuyoruz. BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

I Proje Çok Yakında... BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

MSY Mutlu Ortaklar Msy Yapı’dan daire sahibi olan mutlu müşterilerimizin yorumlarını ve görüşlerini sizler için şeffaf bir şekilde web sayfamızda sunuyor ve eski müşterilerimize değerli görüşleri için çok teşekkür ediyoruz. BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

MSY Finans Msy projelerinde, şirket bünyesinde size özel ödeme seçenekleri ve planlar oluşturarak dairenizi vadelendirip, kolaylıkla daire sahibi olabilirsiniz. Sunduğumuz sıfır faizli vade seçenekleri veya anlaşmalı bankalar ile yeni daireniz Msy Yapı’da sizleri bekliyor. BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

Satış Sonrası Hizmetler Msy Satış Sonrası Hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Talep ve önerileriniz ilgili departmanımıza yönlendirilir. Sorununuz ilgili departmanımız tarafından en kısa sürede tespit edilerek çözülüp, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Msy satış sonrası hizmetler ile evinizde / sitenizde oluşabilecek sorunlara anında çözüm var! BİLGİ FORMU Detaylı bilgi için formu doldurun sizi bilgilendirelim.

Biz Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlar ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.