444 4 958

MSY Hakkında MSY Yapı olarak 12 yıl önce kurduğumuz hayallerin, attığımız adımların gururunu bugün; ellinin üzerinde projemiz, bini aşkın konut satışımızla yaşıyoruz. Kaliteli ve modern yaşamı evlerimize, yaşamlarımıza getirmeyi amaçlıyoruz. Yılların deneyimi ile müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını belirliyor, projelerimizde yaşamla uyumlu olmayı hedefliyoruz. Bu çabayla nitelikli, fonksiyonel, rahat ve güvenle oturacağınız projeler gerçekleştiriyoruz.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Konforlu Yaşam

Bugüne dek hayalini kurduğumuz, planladığımız ve hedeflediğimiz projeleri yapabilmenin mutluluğu içerisinde yepyeni projelere yelken açıyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz, iyi konut inşa etmenin üstünde bütünüyle biryaşam konforu inşa etmek.
Bu yaşam konforu ihtiyaçlarımızın ve hayallerimizin buluştuğu büyük projelerde hayat buluyor. MSY Yapı olarak müşterilerimize, geniş ve konforlu evlerin yanında; spor tesisli, yeşil alanlı, havuzlu ve aktiviteli bir hayat sunuyoruz.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteden oluşan eğitim kurumlarımız için adımları atmaya başladık.

Geleceğimizi

Düşünüyoruz

Sunduğumuz yaşam konseptlerinde yediden yetmişe tüm aile bireylerini düşünüyoruz. Geleceğimizin emanetçileri çocuklarımız için girdiğimiz eğitim alanında; çağdaş eğitim kurumlarını hayata geçiriyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Avantajlı fiyatlar ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.